Halli Kassi Rendi saamislugu

Oleme noor abielupaar, kes oma pulmapeo korraldamise käigus avastas, et Tartus ja Lõuna-Eestis on ruumi peomööbli laenutusfirmale, kus klientide rahuolu on tähtis. Oma pulma korraldamisel leidsime, et just mööblirent tekitas meile kõige rohkem stressi. Küll oli raske leida firmat, kes rendiks peomööblit Tartus, ning siis kui ei leidsime ühe ei vastatud päringutele, kuu aega ei suheldud üldse ning kui seda tehti, mainiti, et on ka muud tegemist. Jah, pulmas oli mööbel olemas, aga see tekitas asjatut stressi, sest viimase hetkeni kartsime, et ei peeta kokkuleppest kinni. Ja peale pulma hakkasime tegutsema selle nimel, et saaksime pruutpaaridele ja teistele klientidele mõnusamat kogemust pakkuda.

Suure või väikse ürituse korraldamisel, peoperemees või -naine ootavad, et üritus toimuks sujuvalt ja et kõik külalised lahkuksid peolt südamerahuga või ei soovikski lahkuda, sest üritus on nii vahva. Et kõik oleks sujuv ja tuleks välja täpselt selliselt nagu vaja, kõik hammasrattad peavad omavahel kokku sobima ja liikuma sama eesmärgi suunas.

Meie ettevõtte eesmärk on sellesse panustada ja pakkuda võimalikult paindlikku teenust, millega kõik meie kliendid võiksid rahule jääda.

Ning ettevõtte nimi tulenes lihtsalt sellest, et meie perre kuulub kaunis hall kassipreili, Mia, kellel on ka oma kaust Facebookis.